رفتن به محتوای اصلی
x
 • بازدید اساتید محترم هیئت ممتحنه و ارزشیابی رشته فوریت های پزشکی ( هیئت بورد ) از مجتمع
  به گزارش واحد روابط عمومی مجتمع در تاریخ شنبه 1403/03/05 اساتید محترم هیئت ممتحنه و ارزشیابی رشته فوریت های پزشکی ( هیئت بورد ) جناب آقایان دکتر نوری و دکتر صدیقی از مجتمع ، کتابخانه و بخش های بالینی کارآموزی بیمارستان 9 دی منظریه بازدید نمودند . در این بازدید که آقایان دکتر اویسی سرپرست مجتمع ، قادری معاون و جمعی از پرسنل مجتمع حضور داشتند چک لیست بازدید ادواری رشته فوریت تکمیل و مسائل و مشکلات مجتمع مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت .
 • بازديد مدیر محترم منابع علمی دانشگاه از مجتمع آموزش عالی سلامت خمینی شهر
  به گزارش واحد روابط عمومی مجتمع در تاریخ دوشنبه 1403/02/17مدیر محترم منابع علمی دانشگاه جناب آقای دکتر نوری و رئیس محترم کتابخانه مرکزی دانشگاه آقای دکتر برومند از مجتمع بازدید نمودند .
 • برگزاری اولین جلسه شورای مجتمع در سال 1403
  به گزارش واحد روابط عمومی مجتمع ، در تاریخ پنج شنبه 1403/01/30 اولین جلسه شورای مجتمع در سال 1403برگزار گردید .
 • حضور تیم فوتسال مجتمع در مسابقات بین دانشکده ای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
  به گزارش واحد روابط عمومی تیم فوتسال مجتمع برای اولین بار در مسابقات بین دانشکده ای شرکت نمود . این تیم که متشکل از دانشجویان ورودی سال های 1401 و 1402 بود در مرحله مقدماتی به ترتیب با تیم های دندانپزشکی ، پیراپزشکی و داروسازی مسابقه برگزار و با قبول یک پیروزی و دو شکست از ادامه رقابت ها باز ماند . ضمن عرض خسته نباشید خدمت دانشجویان ورزشکار مجتمع ، آرزوی سلامتی و موفقیت در تمامی رقابت های ورزشی و علمی را برای این عزیزان داریم .
 • برگزاری جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی سال 1400
  به گزارش واحد روابط عمومی مجتمع جشن فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی سال 1400 و همچنین مراسم خوش آمدگویی به دانشجویان ورودی سال 1402 در تاریخ 25 بهمن ماه برگزار گردید .
 • بازدید مدیر محترم تحصیلات تکمیلی دانشگاه از مجتمع
  به گزارش واحد روابط عمومی مجتمع جناب آقای دکتر امینی مدیر محترم تحصیلات تکمیلی دانشگاه به نمایندگی از طرف آقای دکتر معصومی معاون محترم آموزشی دانشگاه در تاریخ 21 بهمن ماه بازدید بعل آوردند .
 • درخشش دانشجویان مجتمع در آزمون کارشناسی ناپیوسته سال 1402
  به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی سلامت خمینی شهر ، براساس نتایج اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور تعدادی از دانشجویان این مجتمع موفق به کسب قبولی در آزمون کارشناسی ناپیوسته فوریتهای پزشکی سال 1402 شدند .
 • بازديد مدیر محترم امور فرهنگي دانشگاه از مجتمع آموزش عالی سلامت خمینی شهر
  به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی سلامت خمینی شهر در روز یکشنبه 24 دی ماه 1402 آقای دکتر روح اله موسوی زاده مدیر محترم امور فرهنگی دانشگاه به اتفاق آقایان صادقی و امیدی کارشناسان حوزه فرهنگی دانشگاه از مجتمع آموزش عالی سلامت خمینی شهر بازدید کردند و با حضور در جمع مسئولین و دانشجویان مجتمع به بحث و بررسی مسائل مختلف فرهنگی پرداختند.
 • فراخوان جذب مدرس برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1402-1403
  به اطلاع می رساند مجتمع آموزش عالی سلامت خمینی شهر برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1403-1402 برای دروس ذیل از بین متقاضیان واجد شرایط به صورت حق التدریس مدرس جذب می نماید.
 • معرفی آقای یونس مهدوری برای شرکت در المپیاد علمی مهارتی مناطق دهگانه فوریت های پزشکی
  به گزارش واحد روابط عمومی مجتمع با توجه به برگزاری دومین المپیاد علمی مهارتی فوریت های پزشکی در سطح مناطق دهگانه کشور ، دانشجوی ممتاز مجتمع به نام آقای یونس مهدوری برای شرکت در این رقابت از طرف مدیریت مجتمع معرفی شدند . این انتخاب شایسته را به ایشان ، اساتید ، پرسنل و دانشجویان مجتمع تبریک عرض نموده و آرزوی موفقیت در رقابت های پیش روو را برای ایشان داریم .